Koszty i sposoby dostawy

Koszt

Jest uzależniony od formy płatności. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Przelew/Płatność online Płatność za pobraniem Odbiór osobisty po przedpłacie
17 zł

19 zł

0 zł 

Czas realizacji zamówienia

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1 do 5 dni roboczych* - jeśli produkt znajduje się na magazynie (zazwyczaj wysyłamy w przeciągu 24h od chwili otrzymania zamówienia) . W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

*W przypadku opcji 'Na zamówienie' czas realizacji jest wydłużony od 7 do 14 dni roboczych.
 

Przedsprzedaż

Produkty, które są na przedsprzedaży będą realizowane tylko i wyłącznie przy przedpłacie na konto. W każdym innym przypadku nie jest one realizowane. Produkty z przedsprzedaży nie podlegają również zwrotowi. Po zamówieniu i opłaceniu zamówienia należy odebrać zamówiony oraz opłacony wcześniej towar.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty towaru jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu godziny odbioru. Ustalić odbiór osobisty towaru można dokonać dzwoniąc pod numer 607 436 892.